Zpravodaj pro obecní kronikáře a vlastivědné pracovníky

Kronikářské semináře v roce 2018

(Aktualizováno 11. 1. 2018, přidán seminář v JIHLAVĚ.) Nabízíme vám přehled vzdělávacích akcí určený zejména pro kronikáře obcí a měst. Seminářů se dále mohou zúčastnit starostové a zastupitelé obcí a měst, pracovníci obecních a městských úřadů, spolkoví a farní kronikáři a další zájemci. Seminář s názvem Kronika 21. století  je akreditován Ministerstvem vnitra ČR. Účastníci všech seminářů obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Informace budeme postupně doplňovat.

3. února 2018 (pátek) – ZLÍN – Kronikářská praxe I – pořadatelem je Vzdělávací centrum pro veřejnou správu o. p. s., pobočka Olomouc. Přihlášku a podrobnější informace najdete zde.

8. února 2018 (čtvrtek) –  PLZEŇ – Kronika 21. století  pořadatelem je Vzdělávací centrum pro veřejnou správu o. p. s., pobočka Plzeň. Seminář je určený pro začínající kronikáře, kronikáře, kteří podobné školení nikdy neabsolvovali a pro představitele obcí, kde se kronika dlouho nevedla. Přihlášku a podrobnější informace najdete zde.

9. února 2018 (pátek) – LIBEREC – Obecní kronika – pořadatelem je vzdělávací agentura Vzdelavani.com. Seminář je určený pro začínající kronikáře, kronikáře, kteří podobné školení nikdy neabsolvovali a pro představitele obcí, kde se kronika dlouho nevedla. Přihlášky a informace najdete zde.

1. března 2018 (čtvrtek) – JIHLAVA – Obecní kronika – pořadatelem je Vzdělávací centrum ČR. Seminář je určený pro začínající kronikáře, kronikáře, kteří podobné školení nikdy neabsolvovali a pro představitele obcí, kde se kronika dlouho nevedla. Přihlášky a informace najdete zde.

29. března 2018 (čtvrtek) –  BRNO – Kronika 21. století – pořadatelem je Vzdělávací centrum pro veřejnou správu o. p. s., pobočka Brno. Seminář je určený pro začínající kronikáře, kronikáře, kteří podobné školení nikdy neabsolvovali a pro představitele obcí, kde se kronika dlouho nevedla.  Přihlášky a informace najdete zde.

29. října 2018 (pondělí) –  OLOMOUC – Kronikářská praxe II – pořadatelem je Vzdělávací centrum pro veřejnou správu o. p. s., pobočka Olomouc.

30. října 2018 (úterý) –  OSTRAVA – Kronikářská praxe II – pořadatelem je Vzdělávací centrum pro veřejnou správu o. p. s., pobočka Olomouc.

 

Napsat komentář

Musíte být přihlášeni pro publikování komentářu.

© (c) Kroniky a kronikáři 1999-2016

Kroniky a kronikáři - zpravodaj pro obecní kronikáře a vlastivědné pracovníky.
Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv.
Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část zpravodaje publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
Kontaktní e-mail: redakce@kronikari.info.