Zpravodaj Kroniky a kronikáři je partnerem 4. ročníku soutěže zpravodajů Rychnovska, který pořádá Knihovna u Mokřinky v Mokrém. V rámci vyhlašování výsledků bude udělena cena zpravodaje Kroniky a kronikáři za prezentaci historických témat a obecní kroniky na stránkách obecního zpravodaje a vítězná obec obdrží roční předplatné zpravodaje zdarma.

V rámci celé soutěže můžete ale hlasovat i vy, čtenáři kronikářského zpravodaje. Klikněte na odkaz v závěru článku a můžete přidat svůj hlas v ceně veřejnosti. Můžete si otevřít soutěžící zpravodaje z jednotlivých obcí, městysů a měst (lze stáhnout ve formátu PDF), pročíst si je a pak dát svůj hlas v internetovém hlasovacím formuláři v pravém sloupci titulní stránky zpravodajského portálu Orlicky.net. Hlasování probíhá od 16. září do 9. října 2016. Z každého počítače je možné dát jen jeden hlas.

Vedle hlasování můžete poslat do 25. září 2016 také svůj komentář k jednotlivých zpravodajům na e-mailovou adresu redakce@orlicky.net. Do e-mailu vedle názvu zpravodaje a vašeho komentáře prosím uveďte také své jméno a kontaktní telefonní číslo. Tři nejzajímavější komentáře budou zveřejněny a jejich autoři získají od portálu Orlicky.net po jedné vstupence do Retroměstečka…, které se koná 1. a 2. října tohoto roku v Pardubicích.

Soutěžní web