Aktuálně vydané tištěné dvojčíslo zpravodaje Kroniky a kronikáři 1-2/2019 se setkalo s nebývalým zájmem i z řad kronikářů, kteří nemají náš časopis předplacený. Zájemcům časopis stále zasíláme.

Termíny kronikářských seminářů jsou pevně stanoveny. Řada z nich se uskuteční v srpnu letošního roku, kdy po zkušenostech z minulých let bylo zjištěno, že o tyto prázdninové termíny je zájem. Na semináře se přihlašujte na stránkách organizátorů (Vzdělávací centrum pro veřejnou správu – Zlín, Ostrava, Olomouc, Praha, Brno; Vzdělávací centrum České republiky – České Budějovice, Jihlava).

V letních měsících rovněž nabízíme možnost speciální osobní konzultace ve Vaší obci, možná je také osobní konzultace v Praze či Uherském Hradišti. Bližší informace na e-mailu redakce@kronikari.info.

Připomínáme, že na webu kronikari.info v pravém sloupci najdete mediální monitoring nejdůležitějších zpráv týkajících se kronikářských aktivit v regionech. Mediální monitoring není součástí týdenního zpravodaje, proto se vyplatí stránky zpravodaje navštívit 🙂

Nezapomeňte na Poradnu, kde najdete celou řadu odpovědí na otázky týkající se kronikářské práce. Můžete sem vložit i svůj dotaz.

Potěšil nás zájem o Kronikářský balíček. První várku kronik jsme vyprodali, nově nabízíme kroniky s jiným vzhledem.

Uvítáme, napíšete-li nám o svých radostech, problémech, zkušenostech, budete-li sdílet Vaše názory, zkušenosti s ostatními kolegy kronikáři – pište na redakce@kronikari.info.